OMS – európsky líder v oblasti vývoja a výroby svetelných technológií.

Renomovaný výrobca priemyselných a dizajnových svietidiel a dodávateľ komplexných svetelných riešení pre všetky typy priestorov.

Novinky
Skroluj dole

POSKYTUJEME TOP RIEŠENIA VO SVETELNOM PRIEMYSLE INTEGROVANÉ V INFRAŠTRUKTÚRE NA DODÁVANIE KVALITNÝCH INFORMÁCIÍ PRE ŽIVOT A PODNIKANIE

 

SILNÉ POSTAVENIE NA TRHU

 • Zameriavame sa svetelný priemysel a projekty
 • Svetlá a svetelné riešenia
 • Vysoká úroveň prispôsobenia

Kontakt

VÍZIA A HODNOTY / OMS v číslach

Filozofiou našej spoločnosti je udržať si pozíciu technologického lídra v svetelnom priemysle a udávať trendy v oblasti dizajnu, vývoja technológií a zodpovedného prístupu k životnému prostrediu. Spokojný zákazník je jednou z našich najvyšších priorít. Chceme byť schopný vyhovieť akýmkoľvek jeho potrebám a požiadavkám. Optimalizované výrobné procesy a prepracovaná obchodná stratégia nám k tomu vytvárajú ideálne podmienky

 • Vznik spoločnosti: 1995
 • Počet zamestnancov: 600
 • Export: 98%
 • Pôsobnosť: 122 krajín sveta
 • Celková plocha výrobného podniku: 92 600 m2

Moderné centrum výskumu a vývoja, vlastné oddelenie dizajnu a nadštandardné technologické zázemie nám umožňujú udávať trendy vo svete svetelných riešení. Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby, od počiatočnej idey, cez realizáciu osvetlenia až po technickú podporu. Našimi partnermi sú renomované spoločnosti. Spolu s nimi dokážeme premeniť na realitu aj tú najodvážnejšiu svetelnú víziu.

OMS Lighting je najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe. Prostredníctvom portfólia našich značiek OMS a Unolux vám prinášame svetlo už viac ako 20 rokov. Našim zákazníkom neponúkame iba prvotriedny produkt, ale aj nadštandardnú podporu a služby. Každá špecifická požiadavka zákazníka je pre nás výzvou, na ktorú odpovedáme úspešným riešením osvetlenia.

Náš tím odborníkov má k dispozícii množstvo unikátnych nástrojov, vďaka ktorým spĺňa každé naše riešenie osvetlenia všetky kvalitatívne a normatívne požiadavky.

 • LQS and LQS Composer - jedinečné nástroje pre hodnotenie kvality osvetlenia vyvinuté našou spoločnosťou
 • LMS - nástroj určený na projektovanie a programovanie systému riadenia osvetlenia
 • Najnovšia generácia LED technológií z nášho vlastného centra výskumu a vývoja.

Vysoko funkčné nástroje, vysoko kvalitné produkty, najmodernejšie technológie a dlhoročné skúsenosti nám poskytujú zázemie, vďaka ktorému dokážeme úspešne realizovať osvetlenie každého typu priestoru.

Maximálna flexibilita

Rozsiahle produktové portfólio – vertikálne rozdelenie portfólia zahŕňa vnútorné aj vonkajšie osvetlenie. Pozostáva z množstva svietidiel určených pre komerčné, industriálne či architektonické priestory. Konvenčné svetelné zdroje svietidiel nahrádzajú LED moduly, ktoré reprezentujú budúcnosť v oblasti svetelných zdrojov.

Optimálna personálna kapacita – spracovanie objednávok zabezpečuje viac ako 700 zamestnancov v administratívnej a vo výrobnej sfére. Vyprofilované tímy profesionálov sú predpokladom pre správne fungovanie našej spoločnosti a zároveň zárukou vysokej kvality všetkých našich služieb. Patrí k nim 25 špecialistov zameraných výlučne na LED technológie, 50 vysokokvalifikovaných členov centra výskumu a vývoja, 50 členov obchodných tímov, 8 marketingových špecialistov a samostatné oddelenie nákupu a logistiky.

Produkcia malých i veľkých objemov – – vďaka najmodernejším technológiám dokážeme okamžite, bez prestojov a množstevných obmedzení upraviť našu výrobnú kapacitu a spracovávať objednávky metódou FIFO. Oddelenie nákupu prispieva k dynamickému zabezpečeniu všetkých potrebných komponentov.

Riešenia na mieru – od minimálnej úpravy existujúceho typu svietidla z nášho portfólia, cez špeciálne konštrukčné zmeny až po návrh a vývoj nových produktov. Schopnosť vyhovieť individuálnym požiadavkám našich zákazníkov z nás robí preferovaného dodávateľa.

Prepracovaná stratégia

Bezkonkurenčné produkty – Produktové portfólio je rozdelené na dve značky – OMS a UNOLUX. OMS poskytuje trendové LED riešenia, ktoré sú dokonalým mixom inovácie a výkonnosti spolu s produktami s osobitým osobitým high-end dizajnom pre architektonické svietidlá. UNOLUX poskytuje LED a konvenčné produkty s výnimočnou kvalitou v pomere k cene pre zákazníkov, ktorý hľadajú vysoké štandardy za nízke ceny. Vďaka tomu sme schopní uspokojiť čo najširšie spektrum potrieb zákazníkov naprieč celým trhom.

Rýchla inovácia – permanentná inovácia v oblasti kvality, dizajnu, technológie výroby (automatizácia, robotizácia) a podpora vlastného centra výskumu a vývoja (fotometria, laboratóriá, softvérové aplikácie) sú jedným z nosných pilierov našej firemnej filozofie.

Definovanie nových trendov –Implementovaním technologických zmien do našich produktov a riešení meníme spoločnosť a učíme ju byť zodpovednejšou. Navrhujeme, vyvíjame a vyrábame energeticky úsporné riešenia ohľaduplné k životnému prostrediu, ktoré dokážu maximálne profitovať z dostupnosti denného svetla a aktívne meniť farbu svetla. Rešpektujeme princípy LG7.

Kontinuálna geografická expanzia – vstupujeme na nové trhy a s podporou skúsených a jazykovo zdatných členov obchodného tímu dokážeme uspokojiť individuálne potreby zákazníkov v jednotlivých krajinách.

Odvaha a rýchlosť – Kľúčový prístup, ktorý sa bezvýhradne premieta do všetkých častí nášho podnikania.

Korporátna brožúra

Follow the Right Way

Technológie

Neustále investujeme do technologického rozvoja. Softvérové aplikácie, ktoré vyvíjajú a využívajú naši dizajnéri a inžinieri, automatizovaná výroba a prísne testovacie protokoly sú predpokladom a garanciou najvyššej kvality našich produktov a služieb.